199. spotkanie WJUG - Concurrency in Java - Comprehensive - Mateusz Kaczmarek

Feb 28, 2017 · Warszawa, Poland

Warszawa JUG zaprasza wszystkich na 199. spotkanie, które odbędzie się we wtorek 28 lutego o godzinie 18:15 na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW (Banacha 2), w sali 3180.


O prezentacji:

Wielowątkowość należy do zagadnień, których nauka powoduje drastyczne obniżenie poziomu samooceny i osiągniętego seniority. Tym niemniej, korzystając z różnego rodzaju abstrakcji na problem wielodostępu, nader często można złożoność rozwiązania drastycznie obniżyć. Dodatkowo minimalizując prawdopodobieństwo wystąpienia różnego rodzaju zabawnych, "gonitwowych", problemów. Prezentacja raczej dla początkujących i średnio zaawansowanych, będących na bakier z pakietem java.util.concurrent, którym wciąż zdarza się korzystać ze słowa kluczowego synchronized.


O prelegentach:

Mateusz Kaczmarek - Jestem software developerem z doświadczeniem pozwalającym z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż więcej nie wiem, niż wiem :)


Na spotkaniu będzie PIZZA.

Po spotkaniu zapraszamy na networking w pobliskiej klubokawiarni.

 -----------------------------------------

Przypominamy, że czekamy na zgłoszenia Waszych prezentacji (do wyboru od 15 min do 120 min) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  

Jeśli się wahasz czy Twój pomysł się nada, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, bezpośrednio na spotkaniu, poprzez wiadomości meetupa, albo w dowolny wybrany sposób.


Event organizers

Are you organizing 199. spotkanie WJUG - Concurrency in Java - Comprehensive - Mateusz Kaczmarek?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events