#190. J.Siemińska, A.Soja "Kiedy klient "(nie)wie” czego chce a my ..."

Oct 14, 2019 · Warszawa, Poland

Joanna Siemińska, Adrian Soja
"Kiedy klient "(nie)wie” czego chce a my "(nie)potrafimy" się dowiedzieć"

Zapraszamy Cię na warsztat, który jest poświęcony umiejętnemu pozyskiwaniu informacji, dzięki której możemy dostarczyć klientowi dokładnie to do czego nas zatrudnił.
Informacja może być bardzo prosta, na przykład w świecie IT taką informacją podstawową jest bit (*). Jednak informacja może być również bardzo niedookreślona, wówczas bardziej przypomina qubit, a z tym do czynienia mamy w komunikacji międzyludzkiej.
Na warsztacie rozbierzemy informacje na czynniki pierwsze, opowiemy o zniekształceniu informacji i o tym skąd się owo zniekształcenie bierze.
W jaki sposób w oparciu o informacje budować relacje oraz wiedzę w świecie "wizji" i "szczegółu".
Opowiemy o modelu 4MAT oraz TOTE jako uniwersalnych narzędziach do pozyskiwania kompleksowych informacji w tym wizji.
Dowiesz się o tym jak zdefiniować kontekst, w którym działasz oraz poznasz kilka podstawowych stylów myślenia, bez których w całym tym kotle informacji łatwo jest się pogubić.

(*) Bit informacji, aby był użyteczny powinien być jednoznaczny.

---
# Parę słów o prowadzących

Adrian Soja
Nazywam się Adrian Soja i od około 4 lat interesuję się kompetencjami miękkimi. Na co dzień pracuję w warszawskim Software House jako Scrum Master, Trener Komunikacji, Facylitator. Moja praca polega na usprawnianiu pracy zespołów projektowych jak i rozwoju osobistym każdego kto po prostu chce skorzystać z moich umiejętności.
Jestem Coachem, Praktykiem NLP, Trenerem Komunikacji Transformującej, Facylitatorem metody IceBerg, Hipnotyzerem.
Staram się poznawać wszystkie metody komunikacji z "mózgiem", które w mniejszym lub większym stopniu starają się wytłumaczyć jak działamy i jak niektórzy ludzie osiągają swój własny sukces.
Jeśli jesteś zainteresowany tym czego się dowiedziałem, masz ochotę poćwiczyć wspólnie z innymi różne techniki, które przybliżają do osiągania celów, nawiązywaniu dobrych relacji z drugą osobą oraz komunikowaniu swoich potrzeb i celów w takich sposób by to się w końcu zadziało - zapraszam.

Joanna Siemińska
Scrum Master, Project Menadżer - Na co dzień sprawiam, aby rzeczy się działy, deweloperzy mogli się skupiać na tym co ważne i fajne, czyli kodowaniu i tworzeniu softu, czego jako była deweloperka bardzo im teraz zazdroszczę :). Pasjonuje mnie tworzenie systemów - nie tylko tych informatycznych, ale tych składających się z ludzi. Od samego początku swojej kariery byłam ideowo związana z Agile i cieszę się, że od 10 lat pracuję w TouK.

Gorące podziękowania dla TouK za sponsorowanie nagrania https://TouK.pl

Gorące podziękowania za goszczenie nas dla PKO Bank Polski https://www.linkedin.com/company/pko-bp/

------
Zajrzyjcie proszę do naszego FAQ
(https://faq.agilewarsaw.com)

Event organizers

Are you organizing #190. J.Siemińska, A.Soja "Kiedy klient "(nie)wie” czego chce a my ..."?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events