19. Czwartek Social Media w Trójmieście

Jun 8, 2017 · Gdańsk, Poland

Ostatni przed wakacjami Czwartek Social Media solidnie zakończy sezon eventowy bo opowiemy o temacie, który zyskuje coraz więcej uwagi w świecie marketingu w Internecie - podcastach i o tym, jak patrzeć na media społecznościowe od strony prawnej. Po prezentacjach będzie after party w Bunkrze, a wszyscy uczestnicy Social Media Czwartku dostaną od gospodarzy po prezencie na dobry początek.

Magdalena Ciszewska z SentiOne

WYŚCIG Z CZASEM
SOCIAL MEDIA REALITY CHECK. STANDARDY 2017.

Magda jest Dyrektorem Marketingu w SentiOne, gdzie odpowiada za działania online marketingowe i trzyma pieczę nad globalnym wizerunkiem marki.
Swoją karierę zawodową poświęciła online marketingowi i nowym technologiom. W ciągu 15 lat swojej pracy w branży budowała globalne strategie marketingowe dla takich marek jak: GetResponse, Heinz, Ford, Diageo, Vodafone.
W ostatnich latach skupiła się na branży SaaS, głównie na optymalizowaniu funneli sprzedażowych i tworzeniu strategii ekspansji na nowe rynki.
Magda wierzy, że to w sieci tkwi bogactwo możliwości, które będą napędzały działania marketingowe w przyszłości.

Tomasz Palak

PRAWNE GRANICE ZAPOŻYCZEŃ KONTENTU

Radca prawny działający na styku prawa i internetu, zwłaszcza social media. Prowadzi bloga http://prawnik.blog, a także przekazuje wiedzę poprzez artykuły i szkolenia. Obecnie wspólnik kancelarii prawnej w ramach grupy Profit Plus: Biznes Podatki Prawo Księgowość

Bartłomiej Rogacewicz

BY PODCAST BYŁ MEDIUM, KTÓRY POZWALA NAM SIĘ ZAKUMPLOWAĆ, A NIE KOLEJNĄ MASZYNKĄ MARKETINGOWĄ

Współtwórca shufflecast.pl, jednego z najpopularniejszych podcastów technologicznych w Polsce, który liczy sobie już ponad 80 odcinków. Poza tym na co dzień jest odpowiedzialny za to, co klienci myślą o firmach, z którymi pracuje. Zajmuje się tworzeniem specjalistycznych treści na potrzeby swoich klientów, personal brandingiem, mediami społecznościowymi, PR i wszystkim tym, co widzą Twoim znajomi, gdy szukają informacji o Tobie w Internecie. Tym razem opowie o podcastach.

------------------------------------------------------------------

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

-----------------------------------------------------------------------------------

Wydarzenie odbędzie się na ostatnim piętrze Klubogalerii Bunkier.
http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00, start wydarzenia 18:30
Tel. 530 917 788

Event organizers

Are you organizing 19. Czwartek Social Media w Trójmieście?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews