×
Eventil - Find Tech Events
Official mobile app
FREE - In Google Play
View
×
Eventil
Official mobile app
FREE - In App Store
View

15. spotkanie Data Community Trójmiasto

Apr 4, 2019 · Gdynia, Poland

Update: Z przyczyn zdrowotnych Czarek nie będzie mógł poprowadzić swojej sesji ale spotkanie się odbędzie.

Spotykamy się w PPNT w Gdyni. Sala F0.17. znajduje się na parterze budynku nr IV (wejście na rogu ulicy Stryjskiej i Alei Zwycięstwa). Sponsorem sali jest firma High Wheel Software.

AGENDA

17:45 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania, sprawy organizacyjne

18:00 – 19:30 Maciej Helt – Azure Analysis Services - moje boje z usługą PaaS

19:30 – 20:00 Networking

ABSTRAKTY

Azure Analysis Services - moje boje z usługą PaaS - opowiem o tym w jaki sposób można szybko i tanio stworzyć wydajny i skalowalny model analityczny w oparciu o usługę Azure Analysis Serviecs

BIO

Maciej Helt - Informatyką zajmuję się od ponad 10 lat. W tym czasie przeszedłem od administracji serwerami i stacjami roboczymi, poprzez administrację systemami ERP i WMS aż do Business Intelligence. Poza małymi skokami w bok do Oracle i linuxów, cały czas żyję światem Microsoft. Aktualnie staram się rozgryźć co i jak działa w chmurze Azure. Zawodowo od 2 lat pracuję dla ITMAGINATION gdzie realizuję projekty dla klienta z branży fast fashion. W wolnych chwilach oglądam za dużo seriali, buduję wieże z Lego lub czytam książeczki o krówkach, księżniczkach i złych wilkach.

Event organizers
  • Polish SQL Server User Group

    Polish SQL Server User Group (PLSSUG) is a community of Microsoft SQLServer geeks / professionals / users who want to share their experience and knowledge. PLSSUG is the official chapter of PASS (Professional Association for SQL Server) in Poland. The group is nonprofit and it does not represent Microsoft in any way. PLSSUG is ready to cooperate with other SQLServer communities around the world.

    Recent Events
    More

Are you organizing 15. spotkanie Data Community Trójmiasto?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews

Featured Events