140. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET ONLINE

Dec 14, 2021 · Wrocław, Poland

Zapraszamy na 140. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET ONLINE.

Join online:
📺 https://youtu.be/olXish6JL8s

--------

🔊 [PL] "C# Security Vulnerabilities"

Pogadamy o bezpieczeństwie w naszych aplikacjach. Będzie to głównie opowieść o ludzkich błędach i przypomnieniu jak ważne jest Security. Nie będziemy tutaj hackować CLR ani .NETowych bibliotek. Najważniejsze jest zawsze pamiętać o „prostych” security issues, które często robią najwięcej problemów. Trzeba myśleć o tym samemu, gdyż często framework nie zrobi wszystkiego za nas.

👨🏼‍🎓 Adam Obrębski

Software Developer w firmie Objectivity. Na codzień pracuję z technologiami Microsoftowymi - .Net i chmura Azure. Interesuję się najnowszymi trendami w IT i chętnie o nich opowiadam. Pałam miłością do nurtu DevOps, automatyzuje nawet najmniejsze manualne procesy.
-------------------------------------------------------------------------------

🔊 [PL] "IoT + skalowaniu się przez użycie N subskrypcji w Azure"

👨🏼‍🎓 Grzegorz Godlewski

Event organizers
  • Wrocław .NET User Group

    Wrocławska Grupa .Net jest inicjatywą pasjonatów technologii .NET z Wrocławia i okolic. Celem grupy jest pogłębienie szeroko pojętego rozwoju własnej osoby poprzez wymianę doświadczeń, zdobywanie nowej wiedzy jak i umocnienie tej już istniejącej związanej z technologiami firmy Microsoft. Spotkania grupy są otwarte dla wszystkich, bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu. W ramach spotkań odbywają się prelekcje, dyskusje oraz warsztaty.

    Recent Events
    More

Are you organizing 140. spotkanie Wrocławskiej grupy .NET ONLINE?

Claim the event and start manage its content.

I am the organizer
Social
Rating

based on 0 reviews